Bluzka damska nie od parady

Kobiety uwielbiają się stroić, nieustannie zmieniać swój image oraz spędzać czas na dopasowywaniu stylizacji. Nie nudzi im się wieczny romans z lustrem, które ma spokojnie znosić wszelkie zmiany garderoby i różnorodne jej wariacje.

damska bluzka modnaUznaje się, że to kobiety właśnie nigdy nie wypowiedzą zdania, że mają już wystarczająco dużo torebek i butów, by nie wybrać się na zakupy. Wędrówki po sklepach odzieżowych wciąż pozostają ulubionym zajęciem pań, niezależnie od wieku. Co takiego jest w ubraniach i dodatkach, że płeć piękna tak „wariuje” na ich punkcie?

Wiele można by powiedzieć, ale na pewno sprawdzi się to, że kobiety mają w sobie naturalną, dużą potrzebę podobania się. Chcą być atrakcyjne nie tylko dla samych siebie, by z przyjemnością przeglądać się z lustrze, ale i dla innych – w tym dla mężczyzn głównie. Uwielbiają ten błysk w męskim oku i zainteresowanie, gdy założą coś wyjątkowo dopasowanego czy podkreślającego atuty ich sylwetki.

Mówi się też, że nie ma kobiet brzydkich – są tylko panie mało zadbane. I słowa te wykorzystać można także w kategorii modowej. Bo przecież bluzki damskie w całej swojej postaci dedykowane są paniom (zobacz bluzki damskie na e-lady.pl). Te bardziej obszerne, popularnego obecnie modelu oversize, pasować będą zarówno do osób bardziej puszystych, jak i szczupłych, pragnących pozostać w zgodzie z aktualnie obowiązującą modą. Te dopasowane świetnie ozdobią kobiety szczupłe, eksponując choćby ich dekolt.

Paniom z wydatnym biustem proponuje się raczej bluzki w kroju kopertowym lub dekoltem w szpic. Jeśli panie lubią bluzki koszulowe, w takim przypadku warto rozpiąć trzy górne guziki. Poziom atrakcyjnego wyeksponowania kobiecego atutu wówczas rośnie.

Kobietom mniej hojnie obdarzonym przez naturę poleca się bluzki damskie o lejącym fasonie lub drapowane. Te optycznie powiększą biust i uczynią go atrakcyjniejszym.

A czego warto unikać w stylizacjach bluzkowych? Przy dużym biuście w pełni zabudowanych bluzek, które spłaszczają piersi i powodują ich zlanie w jedną całość. Mały biust niekorzystnie wygląda zaś w gładkich, ściśle dopasowanych bluzkach z niewielkim dekoltem. I takich nie warto kupować.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa