Dlaczego kochamy mini spódniczki

Mini spódniczki stały się już klasyką, którą każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie. Dlaczego tak bardzo je lubimy?

Seksapil

seledynowa miniPrzede wszystkim, nie ma chyba bardziej seksownej części garderoby (poza bielizną oczywiście!), niż spódniczki mini. Pokazują nogi, czyli jedną z najbardziej erotycznych części ciała kobiet i doskonale komponują się ze szpilkami.

Uniwersalne na każdą okazję

Oczywiście istnieją zasady mówiące, że w niektórych sytuacjach nie wypada zakładać spódnic przed kolano. Jednak w mniej oficjalnych sytuacjach nie ma takich przeciwwskazań i generalnie mini spódniczki można nosić przez cały rok podczas wielu okazji. No i zdecydowanie minispódniczki to królowe randek – któż oprze się kobiecie w tym ponętnym stroju?

Świetnie komponują się z ubraniami

Mini spódniczki i szpilki to klasyka. Jednak doskonale wyglądają także z wysokimi botkami, w lecie z sandałami na koturnie.

Najpiękniejsze kobiety świata je noszą

W mediach zawsze możemy odnaleźć mnóstwo zdjęć sławnych kobiet prezentujących swoje długie nogi w minispódniczkach. Od blisko 60 lat nie przestają one ekscytować.

Mini ma wiele odsłon

Klasyczna mini jest oczywiście gładka i czarna. Ale przez ponad pół wieku zebrało się wiele wariacji na jej temat – obecnie występuje w wielu odcieniach, fakturach i fasonach. Szyte po skosie, jak i klasycznie. Każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie, co najlepiej odda jej charakter.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa