Biustonosz bardotka – dla kogo?

Dobrze dobrany biustonosz to podstawa garderoby każdej kobiety. Wbrew pozorom to właśnie bielizna, a nie piękna suknia, najbardziej podkreśla sylwetkę. Doskonale dobrana i dopasowana tuszuje mankamenty figury i odwrotnie, źle uszyty lub nieodpowiednio dobrany stanik może sprawić, że nawet kobieta o figurze modelki nie wygląda dobrze.

BARDOTKA – BIUSTONOSZ NA SPECJALNE OKAZJE
Są takie okazje w życiu kobiety, gdy chce ona wyglądać wyjątkowo pięknie. Ślub, wytworny bal czy romantyczna randka to wydarzenia, gdy panie zakładają eleganckie suknie, często z dużym dekoltem. Aby dekolt wyglądał naprawdę dobrze, a biust prezentował się ponętnie, ważny jest wybór odpowiedniego biustonosza. W tej sytuacji doskonale sprawdzi się biustonosz bardotka, który ma usztywniane, głęboko wycięte miseczki. Doskonale podtrzymują one biust od spodu, jednocześnie odsłaniając górną część piersi. Zazwyczaj bardotka ma silikonowy pasek, dzięki któremu biustonosz, nawet po odpięciu ramiączek, nie zsuwa się i pozostaje na swoim miejscu.

DLA KOGO BIUSTONOSZ BARDOTKA
W modnym biustonoszu bardotka doskonale wyglądają zarówno panie z małym, jak też dużym biustem. Te pierwsze mogą wybrać model typu push up, który dodatkowo optycznie powiększy piersi. Nie ma więc znaczenia wielkość biustu, a raczej jego dobra kondycja, a przede wszystkim doskonale dobrany stanik. Zbyt małe miseczki, za ciasny lub za szeroki obwód spowodują, że nawet najładniejszy biustonosz nie spełni swojego zadania, a piersi nie będą wyglądały dobrze. Dlatego, wybierając biustonosz bardotka, najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonej braffiterki.

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa